Bizim Maceramız

1990 yılında İstanbul Aksaray'da Zarif et lokantasında müşterilerinin isteği üzerine Sami KESKİN tarafından çiğköfte yapılıp, müşterilerine ikram edildi.İlerleyen zamanlarda bu uğraş bir ticarete dönüştürüldü.

Önce Gaziosmanpaşa'da ilk dükkanını açan Sami Usta yıl 2013'e geldiğinde Türkiye genelinde 80'e yakın şubesi ile sektörde önemli bir yer edindi.

Zarif ÇiğKöfte Zübeyde Hanım Şubesi ile Edirne'de siz değerli halkımıza hizmet vermekten onur duyuyoruz. İlkemiz her zaman daha iyisini yapmaktır. Sağlıklı, hijyenik ve kalite ile müşterilerinin güvenini kazanan Zarif Çiğköfte, her zaman ileriye gidecektir.

Zarif Çiğköfte Zübeydehanım şubesi olarak bu kalite ve lezzeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hakan GÜRBÜZ

Aile Boyu Çiğköfte

Aile Boyu Çiğ Köfte enfes lezzetiyle özel fiyatıyla yenilendi. Hijyenik ortamlarda hazırlanan Zarif Çiğ Köftenin bu fırsatını kaçırmayın ! İster paket ister yerinde deneyin.

Bol Malzemeli Dürüm

Bol malzemeli dürüm. Lezzetine doyum olmadığı doğrudur. Hijyenik ortamlarda hazırlanan Zarif Çiğ Köftenin, Sizin için sizlere özel hazırlanan bu lezzetini kaçırmayın ! İster paket ister yerinde deneyin.

Tam Porsiyon

Sizce bitirmesi kaç dakika sürer ? Tam porsiyon tam damak tadınıza hitap ediyor. Hijyenik ortamlarda hazırlanan Zarif Çiğ Köftenin bu lezzetini mutlaka deneyin ! İster paket ister yerinde deneyin.

Yemek Sepeti Müşterisi

“Hizmetiniz her zamanki gibi kusursuz teşekkürler..”

Yemek Sepeti Müşterisi

“Senelerdir varım ilk defa yorum bölümünü kullanıyorum harbiden hakediyorlar ama.. Hız ve servisten ziyade lezzet benim için en önemlisi, net edirnenin en iyisi...”

Yemek Sepeti Müşterisi

“Edirnenin en cana yakın işletmesi. Çiğkögtesi de muazzam..”

Yemek Sepeti Müşterisi

“Usanmadan bıkmadan yiyoruz çiğ köfte, lezzet hijyen herşey mükemmel ya gerçekten hak eden bir işletme..”